Energetika

Nenormalno visoki račun za struju za srpanj ("lagano" poskupljenje) samo je jedan od problema porasta cijena energenata na koje ukazujemo već duže vrijeme a, nažalost/"naravno", ništa se nije promijenilo. Bojimo se da ni neće...

Kategorija: Novosti

Inicijativa za žurnim reguliranjem efekta poskupljenja struje i plina - prijedlog mjera za klubove

Institucionalno smo preko nama nadležnog, Zagrebačkog nogometnog saveza, pokrenuli inicijativu za žurnim reguliranjem efekta poskupljenja struje i plina - prijedlog mjera za klubove koje bi mogli/trebali donijeti vlasnici objekata i Vlada RH. Očekujemo angažman sportske zajednice i rješavanje ovog velikog problema za klubove.

Dopis prenosimo u cijelosti:

Kategorija: Novosti

Obavijest članstvu vezano za situaciju sa plinom

Nakon svih aktivnosti kluba vezano za povećanje cijene plina, po kojima od strane odgovornih ništa nije riješeno i nema pomaka, od Gradske plinare Zagreb – Opskrba d.o.o. dobili smo opomenu za navodno neplaćanje obaveza za plin te upozorenje o isključenju plina i prijetnju ovrhom iako iznos osporavamo i u preplati smo za 10.151,66 kuna.

Obratili smo se članstvu i sportskoj javnosti te Dopis (pdf) prenosimo u cijelosti: